Zamów w przedsprzedaży i zyskaj gwarancję wysyłki w dniu premiery!

Produkty w przedsprzedaży to publikacje, które nie miały jeszcze swojej premiery. Oznaczone są etykietą PRZEDSPRZEDAŻ

Na karcie produktowej podana jest data premiery lub jej orientacyjny termin. Podana data dzienna jest jednocześnie datą planowanej wysyłki zamówienia. Zamówienia na publikacje w przedsprzedaży realizowane są w dniu premiery książki. Dodatkowo na każdej karcie produktu istnieje możliwość zapisania się na powiadomienie o nowym nakładzie za pomocą wiadomości e-mail lub SMS.

Zamawiając wiele produktów w jednym zamówieniu, należy mieć na uwadze, że zostanie ono wysłane dopiero po skompletowaniu wszystkich zamówionych produktów. Nie ma możliwości rozdzielania zamówienia i wcześniejszej wysyłki publikacji już dostępnych, jeśli zamówienie zawiera produkty przedsprzedażowe. Prosimy o składanie osobnych zamówień jeżeli zależy Państwu na otrzymaniu publikacji dostępnych od razu.

Wydawnictwo zastrzega sobie prawo do możliwości zmiany terminu ukazania się publikacji. Każdorazowo w takiej sytuacji Klienci, którzy złożyli zamówienie będą poinformowani e-mailowo o nowym terminie wysyłki zamówienia.

Klientowi przysługuje prawo do zmiany lub odstąpienia od zamówienia na publikacje oferowane w przedsprzedaży do momentu przekazania go do wysyłki. W tym celu należy skontaktować się z nami - tel.: +48-501-755-347 lub e-mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..